top of page
ACDC_1920х1080.jpg

Před čtyřiceti pěti lety vyslali AC/DC navýsost nadupaný australský rockový blesk. Mnohokrát obletěl kolem naší planety, zazněl svojí hudbou snad z každého přijímače a z každého televizoru, a také ve stovkách koncertních sálů i stadionů.

 

Na tuto historii se už stačilo nabalit mnoho mýtů a hudba AC/DC už je dávno kultovní – ale nyní můžete znovu prožít všechny etapy vzestupu legendární skupiny k vrcholkům slávy!

 

HIGHWAY SYMPHONY je rozsáhlá hudební přehlídka, která kombinuje elektrizující australský rock s virtuózním vystoupením symfonického orchestru!
 

20. února 2023 - HRADEC KRÁLOVÉ, Kongresové centrum ALDIS
21. února 2023 - OSTRAVA, Multifunkční aula Gong
22.
února 2023 - HRADEC KRÁLOVÉ, Kongresové centrum ZLÍN
23. února 2023 - BRNO, Zoner BOBYHALL

24. února 2023 - PRAHA, divadlo Hybernia

Pojem a duch hudby AC/DC je v této show ztělesněn skupinou THE JACK - oficial tribute band. 


O úspěchu a pozornosti, soustředěné na HIGHWAY SYMPHONY svědčí koncertní sály, které byly tímto show za poslední dva roky zaplaveny.


Program show zahrnuje celá období AC/DC. Počínaje obdobím, ve kterém jako žížnivá čára vyletěla přímo z australských garáží a londýnských hospod na světovou scénu hvězda bratrů Youngových a jedinečného Bona Scotta. Odkaz posledně jmenovaného v symfonickém pořadu představil Jack Frost - všeobecně uznávaný jako nejlepší hlas Bona Scotta!

 

Takže pokud Vám nejsou cizí výbušné hudební proudy nejlepší rockové skupiny na světě, pokud Back In Black ani po létech neopustil Váš playlist a pokud ve Vás kytarový riff Thunderstruck stále vyvolává touhu vydat se Angusovou slavnou chůzí do burácení hromů... Pokud stále celým svým srdcem milujete skutečný rock... A, konec konců, i pokud chcete pouze poslouchat originální znění AC/DC, orámované neočekávanými symfonickými integracemi – pak je právě Vám určena jedinečná show HIGHWAY SYMPHONY!
 

Celková délka koncertního programu je asi 2 hodiny.

Vstupenky můžete zakoupit:

Vstupenky je možné zakoupit také:

bottom of page