top of page
Aquashow "Elements" od WaterLand  /  4. vystoupení v Praze na Letenských pláních

Aquashow "Elements" od WaterLand
 

Událost, na kterou budete dlouho vzpomínat, je Waterland Circus a jejich show - Elements. Jedná se o první erotickou cirkusovou show pro dospělé, která je určena pouze pro osoby starší 18 let. Je to unikátní představení pro náročné diváky, které probouzí ty nejhlubší vášně.

15.3. - 5.4.2024 - 4 představení v Praze na Letenské pláni

 

Na jevišti se ve vzrušujícím příběhu spojí voda a tělo. Nejsložitější cirkusové čísla jsou prováděna v exkluzivních erotických kostýmech. To musíte vidět vlastníma očima!
 

Show Elements je erotické aquashow přímo v bazénu s 120 tunami vody, který je zdoben mnoha světelnými fontánami a doprovázen oslnivými světelnými a zvukovými efekty. Unikátní scéna, kde se aréna promění v hladinu vody a světelné fontány zdvihnou tuny vody, proměňující ji v pohádkový déšť, ponořující jak umělce, tak diváky do jedinečné atmosféry.
 

Užijte si pravou erotickou pohádku. Přidejte do svého života trochu romantiky a staňte se svědky exkluzivního představení, které v Praze ještě nebylo.


------------------------

Kde nás najdete?
Na Letenské pláni je v blízkosti ulice Milady Horákové, naproti fotbalovému stadionu Sparta.

Nejbližší zastávky MHD jsou Chotkovy sady (tramvaje 2, 12, 18, 20 a 97 / 5 minut chůze od areálu), 
Hradčanská (metro A, tramvaje 1, 2, 8, 18, 20, 25, 26,91, 96 a 97 / 12 minut chůze), 
Sparta (tramvaje 1, 8, 12, 25, 26, 91 a 96 / 15 minut chůze).

Parkování je možné v podzemních garážích přímo proti stadionu pražské Sparty, nebo na placeném a hlídaném parkovišti Na Špejcharu.

bottom of page