top of page
LORD OF THE RINGS in Concert

LORD OF THE RINGS in Concert


14.2. PLZEŇ, Congress Center Parkhotel Plzeň
15.2. PRAHA, Divadlo Hybernia
16.2. HRADEC KRÁLOVÉ, Kongresové centrum Aldis
17.2. ZLÍN
, Kongresové centrum Zlín
18.2. OSTRAVA, Multifunkční aula Gong
19.2. BRNO, Zoner BobyHall

 

Legendární a fantastický svět hobitů a elfů ožívá díky hudebně-vizuálnímu představení v podání orchestru Lords of The Sound.
 

Dvouhodinový velkolepý koncert za účasti symfonického orchestru, sboru a sólistů!
 

Od veselých melodií hobitů až po hrozivé zvuky Mordoru, přes nádherné lyrické písně elfů - Oscarem oceněná hudba Howarda Shorea napsaná pro slavnou filmovou trilogii "Pán prstenů" zazní s novou naléhavostí a znovu vytvoří nezapomenutelnou atmosféru Středozemí.
 

John Ronald Reuel Tolkien se proslavil po celém světě svým románovým cyklem „Pán prstenů“.

Celý svůj život věnoval „kronice“ své fiktivní říše Středozemí.
 

Svým nepřekonatelným dílem inspiroval skladatele Howarda Shorea k vytvoření hudebního mistrovského díla, které si vysloužilo nejvyšší hodnocení hudebních kritiků a má miliony obdivovatelů po celém světě.
 

Orchestr Lords of the Sound je dlouholetým ctitelem epických hudebních témat a neustále přináší radost evropskému publiku jasnými a nezapomenutelnými koncerty, včetně hudby slavných filmových skladatelů, jako jsou Hans Zimmer, Ramin Javadi, Klaus Badelt, James Howard a jiní.

"Nastal okamžik, kdy vám s potěšením představujeme hudební příběh "Lord of the Rings in Concert". Těšíme se na vás na živém koncertu nejslavnější ságy světa!"

bottom of page