top of page
950x300px_zimmer_CZ_OpenAir-2.jpg

Open Air s orchestrem LORDS OF THE SOUND s programem "The Music of Hans Zimmer"
 

​Živý koncert LORDS OF THE SOUND vás zavede do světa Hanse Zimmera.
Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show! 

27.8.2024 - OLOMOUC, Amfiteátr Korunní pevnůstka
28.8.2024 - KUTNÁ HORA, ZAHRADY GASK

 

“Amazing Spider man 2”, "The Dark Knight", "Interstellar", "Sherlock Holmes", "Pearl Harbor", "Gladiator", "Inception", "Pirates of the Caribbean", "Spirit", "Call of Duty: Modern Warfare 2", "Madagascar", "The Lion King", "007: No Time to Die", “Dune” – to všechno jsou hity Hanse Zimmera v podání orchestru LORDS OF THE SOUND!

Hans Zimmer je německý filmový skladatel, který se proslavil po uvedení kultovního filmu Rain Man. "Při skládání hudby k filmu Rain Man jsem si říkal: nesnaž se přehlušit postavy. Necpi se zbytečně do popředí. Raymond, hlavní postava, ve skutečnosti nechápe, kde se nachází. Nevnímá okolní svět tak jako my... Proč tedy nesložit „hudbu světla“ jako symbol světla, které existuje jen v jeho hlavě?" - vzpomíná Hans. Tato práce se stala skutečným průlomem v jeho kariéře, neboť právě za ni byl Zimmer nominován na Oscara. Chtěli s ním spolupracovat nejlepší hollywoodští režiséři. A Hans se této práci zcela oddal, často skládal hudbu pro dva nebo tři filmy najednou. Jeho hudba zaujala studio Disney natolik, že Zimmera pověřilo složením hudby k animovanému filmu Lví král. Za hudební motiv k filmu získal tři významná ocenění – Oscara, Zlatý glóbus a Grammy. Zimmer získal řadu ocenění a stal se tím nejlepším z nejlepších umělců v Hollywoodu. Jen málokdy se stane, že by na oscarovém ceremoniálu nebyl nominován Zimmer.

Úspěšné koncerty orchestru LORDS OF THE SOUND v kombinaci s nejlepšími skladbami Hanse Zimmera vás vtáhnou do nezapomenutelného zážitku teplého letního večera, kouzelné pohádkové atmosféry plné krásy symfonického zvuku oblíbených skladeb, rockové kapely, zářivých vizuálních efektů, silných vokálních partů sólistů a sboru, energie a nespoutané pozitivní síly celé skupiny! 

 

Celková délka koncertního programu je asi 2 hodiny.

bottom of page